• Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Kardelen Sokak No:3 Kastamonu / TÜRKİYE
  • 0544 716 11 95
Hakkımızda

Hakkımızda

  Aydın izolasyon olarak 2003 yılında inşaat sektöründe aktif olarak hizmete başlamıştır. İşletmemiz Amerika ve diğer ülkelerde yaygın olarak kullanılan Sprey poliüretan köpük ve Polyurea sıcak püskürtme sistemi ile yapılan ısı ve su yalıtım sprey teknolojilerini profesyonel ekip ve ekipmanlar ile Türkiye'de uygulamaya başlamıştır. Kaliteli ve özverili çalışma ahlakını benimsemiş müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan  bir işletmedir. Ayrıca işletmemiz su yalıtım sistemlerinde de profesyonel makina ve ekipmanlar ile hizmet vermektedir. Kastamonu, Çankırı, Karabük, Bartın, Sinop ve Zonguldak olmak üzere diğer tüm illerede sprey poliüretan köpük ve polyurea hizmeti vermekteyiz. Tek amacımız ülkemizin bütün bölgelerinde kaliteli ve profesyonel hizmet vermek olup, yaptığımız işlerin verimliliğini gelecek kuşaklara taşımaktır. Ülkemizin ısı tasarrufu konusunda gün geçtikçe bilinçlendiği açıktır. Aydın izolasyon ise bu enerji tasarrufu konusunda kendini geliştirmiş ve uzmanlaşmıştır. Bu bağlamda bütün müşterilerimizin enerji kaybını en aza indirilmesinde önemli bir rol almıştır.

       Küresel enerji sisteminde en büyük kayıp ısı ve su yalıtımı yapılmayan binalarda mevcuttur. İşletmemiz ısı, su, ses ve nem yalıtımı hizmetide vermektedir. Aydın izolasyon ekibi olarak yeni yalıtım teknolojilerini yakından takip ederek şirketimiz bünyesinde kullanmaktayız.  Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize vermekten mutluluk ve gurur duymaktayız.

Uyguladığımız ürünler işletmemiz bünyesi altında %100 garantilidir.

Sprey poliüretan köpük ısı & Polyurea su yalıtım sistemleri hakkında  merak ettiğiniz her soruya bizimle iletişime geçerek cevap alabilirsiniz.